Gigantyczna niszczarka od firmy Ideal

Gigantyczna niszczarka

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz dobrej niszczarki dokumentów do swego biura, na pewno powinieneś skupić się na firmie Ideal, która na polskim rynku pośród producentów takich urządzeń jest bezkonkurencyjna. Dziś niszczarki Ideal w swoich biurach, tak tych mniejszych jak i większych ma wielu przedsiębiorców i na pewno nic się w najbliższym czasie pod tym względem nie zmieni. Dla wszystkich, którzy mają manię wielkości i chcą mieć sprzęt lepszy od wszystkich innych polecamy niszczarkę biurową Ideal 4605cc.

Stopień tajności

Niszczarka, która waży ponad 250 kg, przeznaczona jest tylko do największych firm. Oczywiście wiele do zarzucenia nie będziemy tutaj mieli, patrząc na stopień tajności niszczenia dokumentów, gdyż ten jest niemal maksymalny, co umożliwia cięcie dokumentów w drobny mak.

Dwa podajniki

Większość niszczarek wyposażonych jest w jeden podajnik służący wsuwaniu kartek papieru. W tym urządzeniu poza nim zamontowano komin wrzutowy, który służy niszczeniu zawartości koszy na śmieci. Wystarczy zawartość kasza wrzucić do niszczarki, a wszystko, co się w nim znajduje, zostanie pocięte w drobny mak.

Cena

Tych, którzy są zainteresowani tym urządzeniem, za chwilę sprowadzimy na ziemię. Cena takiej niszczarki biurowej to bowiem blisko 35 tysięcy złotych. Pozwolić więc mogą sobie na nią tylko największe korporacje.

3 Komentarzy

  1. Judyta

    Gigantyczny ten sprzęt. Połyka chyba wszystko, co się do niego wrzuci.

  2. RolandScuro

    легкие деньги в интернете без вложений – мониторинг хайп сайтов exclusive-profit, вип мониторинг хайпов

  3. Tommyfer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*