Ideal Shredcat 8260 CC – doskonała niszczarka do użytku prywatnego

doskonała niszczarka

W trosce o swoje bezpieczeństwo i wyciek danych personalnych i innych informacji na niszczarki dokumentów decydujemy się coraz częściej także w swoich mieszkaniach. Jeżeli także i ty w ten sposób chcesz niszczyć dokumenty, na pewno na rynku w niskiej cenie znajdziesz dziś wiele różnych modeli, które sprawdzą się w tym znakomicie. Jako że wierzymy, że w pierwszej kolejności stawiasz na jakość, pod uwagę wzięliśmy niszczarki Ideal, jako że jest to firma, która ich produkcją zajmuje się od dłuższego czasu i nie będzie przekłamaniem, jeśli stwierdzimy, że doszła w tym do perfekcji. Modelem, który przedstawimy w tym wpisie jest niszczarka Ideal Shredcat 8260 CC.

Poziom tajności

Najważniejsze przy niszczarkach jest to, jak drobno tnie ona dokumenty. W przypadku tego modelu jest to 4 poziom tajności, a więc jak najbardziej wystarczający, aby kartkę pociąć w drobne kawałki. Dodajmy w tym miejscu też, że jednorazowo niszczarka ta może ciąć osiem kartek. Na pewno nie jest to liczba rzucająca na kolana, ale do domowego użytku w pełni wystarczająca.

Niski pobór energii

Na plus z pewnością zaliczyć musimy także i to, że niszczarka ta ma niski pobór energii, a w trybie AutoEco nawet zerowy. W związku z tym nie wpłynie ona na wysokie rachunki za energię elektryczną.

Wygląd zewnętrzny

W przypadku niszczarek do domów bardzo często uwagę zwracamy także na sam wygląd i chcemy, aby jak najlepiej wkomponowała się ona w scenerię naszego mieszkania. Ta niszczarka dokumentów jest niewielkich gabarytów, a poza tym ciekawie wygląda pod względem estetycznym. Dodatkowo jest wyposażona w kółka, co sprawia, że łatwiej jest ją przemieszczać z miejsca na miejsce, choć w związku z tym, że wazy ona 6,5 kg także jej przenoszenie nie jest uciążliwe.

2 Komentarzy

  1. Łukasz

    Całkiem ciekawy sprzęt, który kosztuje dość niewiele. Chyba warto jest się nim zainteresować. Co wy na to?

  2. Radek

    Mój znajomy ma taką niszczarkę i mówił, że sprawdza się dobrze, choć nie korzysta z niej zbyt często.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*