Mocna biznesowa niszczarka dokumentów do dużego biura

Niszczarka Ideal Shredcat 8280 CC

Wytwarzanie dokumentacji jest obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu istnieje możliwość kontrolnego stwierdzenia czy działa w zakresie prawa i w jaki sposób jest zarządzane. Duże przedsiębiorstwa każdego dnia wytwarzają olbrzymie ilości dokumentów często zawierających dane osób trzecich objęte ustawą o ochronie danych osobowych, które po wykorzystaniu bądź po upływie przewidzianego przepisami prawa okresu archiwizacji muszą zostać w odpowiedni sposób zutylizowane. Proces niszczenia dokumentacji ma za zadanie nie tylko pozbycie się nadmiaru papieru czy innych nośników danych, ale również nie dopuszczenie do odtworzenia przez osoby nieuprawnione danych w nich zawartych.

W celu sprawnej i odpowiednio zabezpieczonej utylizacji wytwarzanej przez duże przedsiębiorstwa dokumentacji producenci polecają przede wszystkim profesjonalne niszczarki, które charakteryzuje odpowiedni poziom zabezpieczenia oraz wysoka wydajność.

Wśród dostępnych na współczesnym rynku profesjonalnych niszczarek o podwyższonej funkcjonalności dostosowanej do potrzeb dużych przedsiębiorstw ciekawą pozycję stanowią modele Shredcat firmy Ideal.

Przykładem urządzenia dostosowanego zarówno do współczesnych potrzeb jak i oczekiwań jest automatyczna niszczarka Ideal Shredcat 8280 CC. Producent zastosował w jej konstrukcji wiele innowacyjnych rozwiązań, do których bez wątpienia należy automatyczny podajnik mieszczący jednorazowo aż 150 arkuszy papieru przeznaczonego do utylizacji. Mechanizm urządzenia tnie jednorazowo sześć kartek papieru w trybie paskowo-odcinkowym w czwartym poziomie zabezpieczenia według normy DIN 66399. Tak duża wydajność pozwala na szybkie i sprawne pozbycie się przeznaczonej do zniszczenia dokumentacji co sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się w dużych przedsiębiorstwach. Dzięki zastosowaniu czytelnego panelu sterowania, niszczarka jest bardzo przyjazna w obsłudze. Znacznym udogodnieniem dla użytkownika jest wyposażenie urządzenia w bardzo pojemny, bo trzydziesto litrowy kosz wyposażony w okienko kontroli ilości ścinków. Jego obudowa osadzona jest na kółkach co dodatkowo ułatwia sprawne opróżnianie. Ponieważ coraz większa ilość danych zapisywana jest na elektronicznych nośnikach niszczarka Ideal Shredcat 8280 CC wyposażona został dodatkowo w oddzielny zespól oraz pojemnik przeznaczony do niszczenia płyt CD bądź DVD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*