Popularne niszczarki do 600 zł.

niszczarki ideal

Poniżej przedstawiamy trzy modele popularnych niszczarek marki Ideal, które świetnie nadadzą się do pracy w domu lub małym biurze. Podstawową ich zaletą jest niewielka cena, która oscyluje w granicach 400-600 zł. Posiadają poziom bezpieczeństwa DIN 4 co oznacza, że papier tną na niewielkie ścinki. Dodatkowo wszystkie modele posiadają zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz automatyczny start/stop zabezpieczający przed zacięciem papieru.

Niszczarka Ideal Shredcat 8220 CC 4 x 40 mm
Jest to najtańsze urządzenie ze wszystkich przedstawionych modeli. Może ona zniszczyć jednorazowo 6 kartek, razem ze spinaczami. Łatwo ją przenieść i znaleźć na nią miejsce ponieważ jest niewielka, jej kosz ma pojemność 16l. Znajduje się w nim okienko dzięki czemu możliwe jest kontrolowanie ilości znajdujących się w nim ścinek. Posiada również funkcje automatycznego zatrzymania się w momencie przepełnienia kosza.

Niszczarka Ideal Shredcat 8240 4x40mm
Ten model ma bardzo podobne funkcje jak wyżej przedstawione urządzenie. Jest nieco droższy ze względu na większy kosz, który ma pojemność 18 litrów, a także możliwość niszczenia jednorazowo 8 kartek, a nie 6. Dodatkowo, oprócz zszywek ma możliwość niszczenia także spinaczy i kart kredytowych. We wszystkich modelach cicho pracujący silnik zagwarantuje, że działające urządzenie nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu innych czynności.

Niszczarka Ideal Shredcat 8260 CC 4x40mm
Ten model niszczarki jest najdroższy ze wszystkich przedstawionych. Jak poprzednie urządzenia jest niedużej wielkości. Ma kosz o pojemności 18 litrów. Jednorazowo może niszczyć 8 kartek oraz zszywki, spinacze czy karty. W przeciwieństwie do poprzednich modeli posiada diody informujące o przepełnieniu lub wyciągnięciu kosza oraz zacięciu papieru. Ten model opisywaliśmy już szczegółowo w tym artykule: http://niszczarkaideal.pl/ideal-shredcat-8260-cc-doskonala-niszczarka-do-uzytku-prywatnego/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*